Інформація до новини
  • Переглядів: 19430
  • Автор: College
  • Дата: 29-11-2013, 09:57
29-11-2013, 09:57

Історія і сучасність

Категорія: Про нас » Історія коледжу

Історія ДВНЗ «Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну» тісно переплітається з історією розвитку будівництва нашої країни і міста Харкова.

Він був заснований 26 вересня 1933 року наказом №847 Наркомату важкої промисловості СРСР як архітектурно-будівельний технікум.

Після визволення Харкова за наказом №613 від 29 вересня 1943 року Наркомату з будівництва СРСР навчальний заклад відновив свою діяльність, як Харківський будівельний технікум.

З 1979 по 1995 рік у технікумі навчали фахівців для країн: Афганістан, Лаос,Алжир, Ангола, Єфіопія, Чілі, Болівія, Монголія і багатьох інших.

Протягом більше ніж 50 років Харківський будівельний технікум був базовим  навчальним закладом серед технікумів Міністерства промислового і цивільного будівництва СРСР, а згодом - Державної будівельної корпорації «Укрбуд».

З 30.11.2007 року Харківський будівельний технікум перейменовано у ДВНЗ «Харківський коледж будівництва,архітектури та дизайну».

У 2011 році коледж було передано до сфери управління Міністерства освіти і науки України.

На сьогоднішній день у коледжі працює два денних і заочне відділення, дев‘ять циклових комісій, навчається понад 800 студентів. Свої знання і досвід передають студентській молоді  76 викладачів, серед яких чотири Відмінники освіти України, шість – викладачів – методистів, 24 – викладачі вищої категорії. Підручником викладача вищої категорії Пугача В.І. «Охорона праці в будівництві» користуються студенти всіх будівельних технікумів і коледжів України.

За роки існування коледж підготував більше 33 – тисяч висококваліфікованих фахівців, які успішно працюють в усіх куточках України та СНД та понад 100 спеціалістів для країн далекого зарубіжжя.

Багато з них обіймають відповідальні посади в апаратах державних установ і відомств, стали керівниками і провідними спеціалістами підприємств, будівельних організацій, трестів, органів влади.

Мітки до статті: про нас

Архів новин

^