Інформація до новини
  • Переглядів: 158
  • Автор: 4uykoHkbad
  • Дата: 1-04-2022, 13:29
Изменил: 4uykoHkbad
1-04-2022, 13:29

Із життя коледжу під час бойових дій

Категорія: Про нас, Викладачам, Студентам, Публічна інформація

 

 
Правила безпеки під час зимових канікул
 


 
 25.05.2023 на базі Харківського автотранспортного фахового коледжу відбулася Обласна науково-практична конференція педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти Харківської області «Національно-патріотичне виховання студентів закладів фахової передвищої освіти в умовах воєнного стану».
  Підготували тези до електронного збірника Ольга ВЛАСОВА та Олена ОСЕТРОВА..

  З доповіддю на конференції виступила Власова Ольга Василівна – Голова Обласного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи, вихователів гуртожитку, практичних психологів фахових коледжів, заступник директора з виховної роботи, викладач української мови та літератури вищої категорії. Тема доповіді «Національно-духовне виховання студентів закладів фахової передвищої освіти в умовах воєнного стану».


 
 
 
Відновлення коледжу  
 
 17.05.2023
 
 
10.05.2023
 

  Зима 2022-2023 року обіцяє бути особливо складною на тлі війни та можливих ракетних ударів з боку росії по об’єктах критичної інфраструктури країни. Крім того, під час цього опалювального сезону температура в оселях може становити 16-19°C.

 

БУДЬТЕ ВКРАЙ ОБЕРЕЖНИМИ ТА ДОТРИМУЙТЕСЬ НИЖЧЕ ЗАЗНАЧЕНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ: 
Наш маленький внесок в
 
 
ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ
 
 
 
 Шановні студенти, батьки, працівники та друзі Харківського фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну! В рамках благодійної акції «Національний спротив учасників освітнього процесу ХФКБАД» ми зібрали 50111 гривень. Ці кошти пішли на потреби 111 бригади, 198 батальйону Сватівського ТРО. 
   Було придбано інструменти для ремонту техніки, яка допомагає ЗСУ нищити окупантів.
 Дякуємо всім, хто долучився до акції! Наша допомога - це маленький крок до  ПЕРЕМОГИ!
 
 
Для здобувачів освіти груп А-11 та Д-12
 
у дистанційному форматі було проведено практичне заняття
 
з предмету
 
Захист України (Основи медичних знань).
 
Заняття провела викладач Лігутіна Валентина Федорівна

 
 Тема:
 
Домедична допомога при пораненнях

 
Частина 1                       Частина 2
 
    
 
Частина 3
 
 
 
Разом нас багато!
 
               Нас не подолати! 
 
  
 
   20 жовтня колектив коледжу провів прибирання території, прилеглої до навчального корпусу. До суспільно корисної праці долучилось чимало співробітників. Не зважаючи на прохолодну погоду з ентузіазмом, гарним настроєм та бойовим духом, розібравши необхідний інвентар, адміністрація, викладачі та працівники закладу заходились впорядковувати територію.
   Роботи було зроблено дуже багато – зібрали сміття, розчистили територію від уламків та скла, підмели територію.
   Закінчивши роботи по благоустрою території, з приємною втомою та з гордістю за проведену на благо коледжу роботу, усі розійшлись по своїх кабінетах працювати.
  Дякуємо всім небайдужим учасникам, які взяли участь у заході та привели в належний стан територію. Попрацювали із завзяттям і результат того вартий.
 
 
Ми вільні!

 
                        Ми сильні!

 
                             Ми разом!

      
   Адміністрація коледжу вітає всіх військовослужбовців, захисників та захисниць України. Ви - гордість та опора нашої держави. Спокій наших домівок, спокій близьких - у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою  та Перемоги!


 

 
               Вистоїмо!
 
 
                   Витримаємо!
 
 
                        Відбудуємо!

 
                             Все буде Україна!
 
  
Життя коледжу у воєнний час
 
 
     З початком повномасштабного вторгнення російської федерації на території України, місто Харків зазнало великої кількості ракетних, артилерійськи та авіаційних ударів. Постраждали об’єкти військової та цивільної інфрастуктури. 2 березня Харківський фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну був пошкоджений в результаті вибуху. У навчальному корпусі вибуховою хвилею було розбито 60% вікон, постраждала актова зала та деякі аудиторії. 9 вересня в результаті чергової атаки рашистів постраждала будівля з майстернями та спортивна зала, 90% вікон було розбито.
    Для проведення ремонтних робіт коледжу була надана значна допомога від Департаменту науки і освіти Харківської обласної військової алміністрації. Було виділено листи ОСБ, плівка та інші будівельні матеріали. 
   До відновлювальних робіт були залучені викладачі та співробітники коледжу: Лях Володимир Васильович, Радченко Владислав Володимирович, Шматко Сергій Андрійович, Логінов Сергій Григорійович, Прокопенков Олексій Валерійович, Ольховик Ігор Миколайович, Романюк Михайло Олександрович, Гопта Андрій Юрійович, Скрипник Дмитро Володимирович, Аверін Владислав Валерійович, Індран Діана Оскарівна.
   На допомогу ремонтній команді коледжу прийшли небайдужі батьки студентки групи А-32 Скорової Марії. З ініціативи Скорової Ольги була залучена бригада волонтерів організації «Rotary Club Kharkiv "New Level"» та «Добробат MebliSkorov». Вони долучилися до відновлювальних робіт у нашому закладі, допомогли забити вікна. Бригада волонтерів виконали роботу якісно та професіонально.
   Для працівників коледжу черкаський гурт «SPIVBRATIV» організував імпровізований концерт. Своїм виступом хлопці підняли бойовий дух та покращили настрій освітян.
   Адміністрація коледжу висловлює велику вдячність батькам студентки, волонтерам та бригаді коледжу за ініціативність, небайдужість до проблем навчального закладу у воєнний час.
   За ініціативою випускника Безпалого Олексія була організована гуманітарна допомога працівникам коледжу. Висловлюємо йому велику подяку за підтримку та небайдужість у складний, воєнний час.
    З такими небайдужими людьми перемога буде за нами!
 

Архів новин

^