Інформація до новини
  • Переглядів: 5239
  • Автор: College
  • Дата: 11-06-2011, 00:12
11-06-2011, 00:12

Виховна робота

Категорія: Про нас, Абітурієнтам

В коледжі запроваджена така форма виховної роботи як колективна творча справа, активізується робота органів студентського самоврядування, створюються нові гуртки, клуби, спортивні секції; випускаються тематичні стіннівки; проводяться конкурси читців, виставки, олімпіади, конференції, місячник патріотичної роботи, екскурсії; проводяться тематичні виховні години; відвідуються виставки, переглядаються та обговорюються документальні і художні фільми; організовуються зустрічі з працівниками РВМ, лекції з соціальної служби «Довіра»; студенти коледжу беруть участь в благодійних акціях, фестивалях, брейн-рингах; відвідують каток, боулінг, кінотеатр, театри; щорічно проводяться вечори-зустрічі випускників минулих років; конкурси «Кращі за професією»; студенти беруть участь в наукових конференціях, олімпіадах, спартакіадах з різних видів спорту в коледжі та місті.

Спортивно-оздоровча робота в коледжі здійснюється на базі спортивного, тренажерного залів.
В коледжі працюють гуртки з різних видів спорту: баскетболу; волейболу; шахів; настільного тенісу; легкої атлетики; гирьового спорту; атлетичної гімнастики.
В коледжі працює студентська рада, що стала організатором таких молодіжних акцій: «Коледж – територія вільна від тютюнопаління», «Обміняй цигарку на цукерку», «Скажемо  СНІДУ –  НІ», «Студенти за здоровий образ життя», «Подаруй часточку свого серця». Студенти коледжу допомагають дитячим будинкам м. Харкова та Харківської обл. (Золочівський дитячий будинок змішаного типу), мають листи-подяки від адміністрації будинків.
З ініціативи студентської ради проводяться свята: «День працівника освіти», «Свято осені», «День студентів», «День закоханих»; цикл заходів до Дня Перемоги.
Студенти коледжу брали участь у телемості Харків – Львів, під час трансляції було пряме включення студентів міст Харкова та Львова, де студенти мали змогу поставити питання представникам західної столиці України. Це транслювалося на телеканалі ОТБ.
Студенти випускають власноруч газету «Кирпичъ».

Мітки до статті: про нас, абітурієнту, студентське життя